Мариана Шотева, председател на Административен съд Пазарджик, с поздрав към колегите си

Председателят на Административен съд Пазарджик Мариана Шотева поздрави колегите си по случай Деня на Българската конституция и професионалния празник на юристите в България.

Ето и поздравителният адрес на Мариана Шотева:

Уважаеми колеги, уважаеми съдебни служители,

Приемете моите най-сърдечни пожелания по повод 16-ти април – Ден на българската Конституция и професионален празник на българските юристи и съдебни служители!

В сегашното време, в което живеем и работим, желая на вас и семействата ви най-вече крепко здраве, дълъг и изпълнен с гордост житейски път, мъдрост, удовлетвореност от постигнатото,високи професионални и лични успехи!

С делата си да продължаваме да показваме, че сме стожери на законността, справедливостта, високия морал и безпристрастността!

Честит празник!

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА

АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД –

ПАЗАРДЖИК:

МАРИАНА ШОТЕВА

Снимка: личен архив

 

Vinkmag ad

Pz-topnews.bg

Прочети предишна

16 април – Ден на Българската конституция

Прочети следваща

Екатерина Захариева: Пожелавам на всички юристи да съхранят своето вдъхновение и кураж в мисията им да търсят справедливост

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *