Депутатът Делян Пеевски е най-големият дарител на МБАЛ-Пазарджик

Депутатът от ДПС Делян Пеевски вече е най-големият дарител на МБАЛ-Пазарджик. Той дари на лечебното заведение и два дихателни апарата на обща стойност 68 000 лв. Респираторите бяха доставени в Отделението по реанимация и интензивно лечение, където вече са монтирани и ще се използват за пациенти с дихателна недостатъчност. С дарението на дихателните апарати CWH-3010, лекарите от МБАЛ-Пазарджик ще имат така нужната апаратура, в подкрепа на своите действия с цел запазване на човешки животи в борбата с вируса Covid-19. Медиците изпращат на дарителя своята огромна благодарност за осигуряването на крайно необходимите животоспасяващи апарати.

До момента народният представител Делян Пеевски направи няколко дарения за МБАЛ-Пазарджик. Той дари на лечебното заведение и 50 бързи теста за COVID-19, 100 водонепроницаеми мембранни гащеризона за многократна употреба и 500 предпазни шлема .

Ръководството на болницата изказва своята признателност към Делян Пеевски за направените дарения и му благодари за неговата щедрост и съпричастност към медиците и пациентите на лечебното заведение.

Vinkmag ad

Pz-topnews.bg

Прочети предишна

Опит за измама с маски за многократна употреба пресякоха митнически служители

Прочети следваща

Отрицателна е пробата за COVID-19 на починалия адвокат Мануел Манчев

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *