Кметът на Карлово: Благодаря на ръководството на НОИ за разбирането и съдействието!

Кметът на община Карлово д-р Емил Кабаиванов благодари на ръководството на Националния осигурителен институт /НОИ/ за разбирането и съдействието да бъде осигурено 5-дневно обслужване на жителите на общината в изнесения офис в Карлово.

Д-р Кабаиванов проведе на 16 ноември разговор с ръководството на НОИ в лицето на подуправителя Весела Караиванова-Начева, от която получи уверение, че изнесеният офис в Карлово ще започне ежедневна работа, след съгласуване с Розалия Джинева – регионален директор на Териториалното поделение на НОИ в Пловдив.

Ковид пандемията и есенно-зимните условия изискват офисът в Карлово на ул. „Димитър Събев“ 7да премине на работен режим от понеделник до петък, за да не се налага жителите на общината ни да пътуват до Пловдив за получаване на необходимото им обслужване, аргументира се кметът на Карлово.

Vinkmag ad

Pz-topnews.bg

Прочети предишна

3519 нови случая на COVID-19 са потвърдени у нас през последното денонощие, 942 са излекувани

Прочети следваща

В Пещера ОУ “ Л. Каравелов“ преустанови присъствения образователен процес за учениците от І до Х клас

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *